Attīsties un audz kopā ar mums!

Strādājot Polyroad kolektīvā Tu iegūsi ne tikai lieliskas izaugsmes iespējas, bet arī mentorus, kas Tevi atbalstīs ik uz soļa.

Ko Tu iegūsi pievienojoties Polyroad komandai?

Karjeras izaugsmi un pieredzi

Mūsu uzņēmumā Tu vari izaugt no projektētāja palīga līdz pat kvalificētam inženierim, iegūstot pieredzi visa veida ceļa projektēšanas darbos, kā arī iegūt ļoti labi apmaksātu darbu.

Atbalstu un mentoringu no komandas

Pie mums Tu ikdienā sastrādāsies ar pieredzējušiem un spēcīgiem inženieriem, kas labprāt dalīsies ar padomu un palīdzēs Tev kļūt labākam, kā arī vienmēr varēsi rēķināties ar atbalstu no kolēģiem.

Aktīvu iesaisti no pirmās dienas

Bieži vien strādājam ar lieliem un sarežģītiem projektiem, kas prasa aktīvu iesaisti no katra komandas darbinieka, tāpēc jaunas prasmes sāksi apgūt jau no pirmās dienas.

Sadarbība ar RTU

Mums ļoti rūp jauniešu nākotne, tāpēc sadarbojamies ar RTU un organizējam izglītojošas ekskursijas pa objektiem, kā arī nodrošinām studentu prakses un apmācību iespējas.

Lieliski darba kolēģi

Mūsu komandā valda lieliska atmosfēra un mēs regulāri organizējam dažādas personāla aktivitātes, tādas kā: laivošana, “Roadgames”, ārvalstu izbraucienus un citas. Ar mums noteikti nav garlaicīgi!

Piesakies darbā!

  • Braslas iela 29A, k-C, 301. kab., Rīga, LV-1084
  • polyroad@polyroad.lv
  • +317 65067460

Aizvērt